Çantë për mbajtjen e ushqimeve (Golden Swallow)

4010,00 L

Një çantë dreke moderne dhe shumëfunksionale e përshtatshme për të gjitha fazat e të ushqyerjes, nga puretë në shtëpi deri tek ushqimet në shkollë, çanta jonë e ushqimit është çanta e vetme e drekës që ju nevojitet!

E bërë nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj vjetërimit dhe materiale të papërshkueshme nga uji, çanta e ushqimit është e lehtë për t’u pastruar dhe mbetet e bukur për shkak paletës së ngjyrave të freskëta dhe detajeve të reja që nuk dalin kurrë nga moda. Hapja e gjerë përshtatet që të nxë deri në tre kuti Growbento, ose një gamë shishesh, tasa silipod dhe artikujve të tjerë të kujdesit për fëmijët, ndërsa shtresa termike e brendshme i ruan temperaturat e ushqimit të rregulluara deri në momentin e ngrënies.

+
 •  Size Guide

  Size Guide

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   2XS 32 26 32
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

  •  Posta & Kthimi

   Delivery

   We ship to all 50 states, Washington DC. All orders are shipped with a UPS tracking number. Always free shipping for orders over US $200. During sale periods and promotions the delivery time may be longer than normal.

   Return

   Elessi will accept exchanges and returns of unworn and unwashed garments within 30 days of the date of purchase (14 days during the sales period), on presentation of the original till receipt at any store where the corresponding collection is available within the country of purchase. Your return will usually be processed within a week to a week and a half. We’ll send you a Return Notification email to notify you once the return has been completed. Please allow 1-3 business days for refunds to be received to the original form of payment once the return has been processed.

   Help

   Give us a shout if you have any other questions and/or concerns. Email: contact@mydomain.com Phone: +1 (23) 456 789
  •  Keni pyetje?

   Çantë për mbajtjen e ushqimeve (Golden Swallow)

   4010,00 L

   Keni pyetje?

     ... people are viewing this right now

   Guaranteed Safe CheckoutTrust

   Një çantë dreke moderne dhe shumëfunksionale e përshtatshme për të gjitha fazat e të ushqyerjes, nga puretë në shtëpi deri tek ushqimet në shkollë, çanta jonë e ushqimit është çanta e vetme e drekës që ju nevojitet!

   E bërë nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj vjetërimit dhe materiale të papërshkueshme nga uji, çanta e ushqimit është e lehtë për t’u pastruar dhe mbetet e bukur për shkak paletës së ngjyrave të freskëta dhe detajeve të reja që nuk dalin kurrë nga moda. Hapja e gjerë përshtatet që të nxë deri në tre kuti Growbento, ose një gamë shishesh, tasa silipod dhe artikujve të tjerë të kujdesit për fëmijët, ndërsa shtresa termike e brendshme i ruan temperaturat e ushqimit të rregulluara deri në momentin e ngrënies.

   Çanta është mjaft e lehtë edhe për t’u mbajtur nga fëmijët. Kombinohet me setin tonë të drekës GrowBento + Silipods për të qenë të përsosur.

    

   Arsyet pse e dashurojmë këtë set: 

   • Shtresa e brendshme izoluese i mban ushqimet të ngrohta ose të ftohta sipas rastit
   • Zinxhiri që kapet shumë thjeshtë krijon hapje të gjerë për akses të lehtë
   • E lehtë, e madhe dhe e qëndrueshme
   • E lehtë për t’u mbajtur nga çfarëdolloj moshe
   • Sipërfaqet rezistente ndaj ujit janë të lehta për t’u pastruar dhe i mbajnë derdhjet e ushqimeve nën kontroll

    

   Materialet

   • Pëlhurë oksfordi me TPU
   • Shtresa e brendshme izoluese

    

   Përmasat 

   • 84″ x 8.66″ x 1″
   • mban deri në 3 kuti GrowBentos :)

    

   Udhëzime përdorimi

   Pastrimi:

   Produktet Miniware mund të lahen në lavastovilje. Për shtimin e jetëgjatësisë së produktit, shmangi përdorimin e opsionit të tharjes me nxehtësi, nëse lavastovilja juaj e ka një të tillë. Rekomandojmë fshirjen me leckë pas larjes dhe me pas tharjen në ambient të hapur. Në rast larjeje me dorë, mund të përdorni një sfungjer të rregullt të butë pasi sipërfaqja e produktit mund të gërvishtet nga sfungjeri i ashpër. Nuk rekomandohet leshi i çelikut.

   Mikrovala:

   Sigurohuni të mbushni gotën/tasin etj. të paktën në sasinë prej 3/4 ose më shumë; vendosni nxehtësi normale ose më pak se normale dhe ngroheni jo më shumë se një minutë. Përdorimi i temperaturave më të larta dhe/ose për më gjatë se një minutë mund të shkaktojë dëmtim të përhershëm të produktit tuaj Miniware! Rekomandojmë futjen në mikrovalë të ushqimit në një enë tjetër përpara përdorimit të produkteve Miniware për të ushqyer fëmijët tuaj; kjo garanton edhe ftohjen e ushqimit dhe shmang djegien e gojës së fëmijës. Produktet tona të sigurta dhe praktike për ushqimin prej silikoni janë të përkryera për përdorim në mikrovalë. Produktet prej çeliku nuk janë të sigurta për përdorim në mikrovalë.

    

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Çantë për mbajtjen e ushqimeve (Golden Swallow)”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Kategoritë:
   Close Shporta
   Close Lista e dëshirave
   Close Parë së fundi
   Close
   Close
   Categories