Mini Sous Chef (Hot Succulent)

8080,00 L

Seti i plotë për kuzhinierët e vegjël! Gushorja Catch & Cover kthehet nga një gushore e zakonshme e vogël në një përparëse, e cila është e përkryer për të shijuar një vakt të shëndetshëm dhe për të ndihmuar në gatim ose pjekje. Së bashku me pjatën që ngjitet, ndarësen e lëvizshme të silikonit dhe lugën e pirunin ergonomik, ky set ka gjithçka që i duhet një shefi të vogël për të kultivuar një marrëdhënie të fortë me ushqimet e shijshme!

 •  Size Guide

  Size Guide

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   2XS 32 26 32
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

  •  Delivery & Return

   Delivery

   We ship to all 50 states, Washington DC. All orders are shipped with a UPS tracking number. Always free shipping for orders over US $200. During sale periods and promotions the delivery time may be longer than normal.

   Return

   Elessi will accept exchanges and returns of unworn and unwashed garments within 30 days of the date of purchase (14 days during the sales period), on presentation of the original till receipt at any store where the corresponding collection is available within the country of purchase. Your return will usually be processed within a week to a week and a half. We’ll send you a Return Notification email to notify you once the return has been completed. Please allow 1-3 business days for refunds to be received to the original form of payment once the return has been processed.

   Help

   Give us a shout if you have any other questions and/or concerns. Email: contact@mydomain.com Phone: +1 (23) 456 789
  •  Ask a Question
    ... people are viewing this right now

  Guaranteed Safe CheckoutTrust

  Seti i plotë për kuzhinierët e vegjël! Gushorja Catch & Cover kthehet nga një gushore e zakonshme e vogël në një përparëse, e cila është e përkryer për të shijuar një vakt të shëndetshëm dhe për të ndihmuar në gatim ose pjekje. Së bashku me pjatën që ngjitet, ndarësen e lëvizshme të silikonit dhe lugën e pirunin ergonomik, ky set ka gjithçka që i duhet një shefi të vogël për të kultivuar një marrëdhënie të fortë me ushqimet e shijshme!

  Ky produkt përfshin

  • 1x pjatë sanduiçi
  • 1x pjatë me ngjitje
  • 1x ndarëse inteligjente
  • 1x gushore Catch & Cover
  • 1x set (lugë, piru)

   Arsyet pse e dashurojmë këtë set

  • I ndihmon fëmijët të ushqejnë dashurinë për ushqimin
  • Përmes sistemit të mbylljes, përmasat dhe madhësia e gushores Catch & Cover rregullohen lehtësisht dhe ajo transformohet në një përparëse
  • Pjata e sanduiçit me ndarësen inteligjente është e përkthyer për bebat që janë pëzgjedhës dhe i zgjedhin ushqimet me kujdes!
  • Ndarësja inteligjente mund të përdoret si ndarëse ose si pjatë shtesë
  • Këmba e çmontueshme që fiksohet mbi sipërfaqe të ndryshme përmes thithjes ndihmon në ndërtimin e aftësive të ushqyerit dhe ndryshon teksa të vegjlit rriten
  • Aksesorët e setit të parë të ngrënies (lugë, piru) kanë bisht rrethor në fund, gjë që i jep atyre një formë të përkryer për t’u kapur lehtësisht nga duart e vogla të bebave

  Materialet

  • seti im i parë i ngrënies (lugë, piru) & pjata e sanduiçit / materiale me bazë bimore, të biodegradueshme dhe PLA pa naftë
  • këmba me ngjitje dhe ndarësja inteligjente / 100% silikon i përshtatshëm për ushqime
  • Gushorja catch & cover / është e bërë nga pëlhura Oxford dhe TPU (poliuretani termoplastik)

  Përmasat

  • pjata / 8.31 x 8.31 x 1.46(H)
  • ndarësja inteligjente / 8.66 x 5.71 x 0.98(H)
  • luga 5.3 x 1.2 / piruni 5.1 x 1.2 / seti 6.1 x 2.6 x 0.6
  • gushorja catch & cover / 18 x 11

  Udhëzime përdorimi

  Pastrimi:

  Produktet Miniware mund të lahen në lavastovilje. Për shtimin e jetëgjatësisë së produktit, shmangi përdorimin e opsionit të tharjes me nxehtësi, nëse lavastovilja juaj e ka një të tillë. Rekomandojmë fshirjen me leckë pas larjes dhe me pas tharjen në ambient të hapur. Në rast larjeje me dorë, mund të përdorni një sfungjer të rregullt të butë pasi sipërfaqja e produktit mund të gërvishtet nga sfungjeri i ashpër. Nuk rekomandohet leshi i çelikut.

  Mikrovala:

  Sigurohuni të mbushni gotën/tasin etj. të paktën në sasinë prej 3/4 ose më shumë; vendosni nxehtësi normale ose më pak se normale dhe ngroheni jo më shumë se një minutë. Përdorimi i temperaturave më të larta dhe/ose për më gjatë se një minutë mund të shkaktojë dëmtim të përhershëm të produktit tuaj Miniware! Rekomandojmë futjen në mikrovalë të ushqimit në një enë tjetër përpara përdorimit të produkteve Miniware për të ushqyer fëmijët tuaj; kjo garanton edhe ftohjen e ushqimit dhe shmang djegien e gojës së fëmijës. Produktet tona të sigurta dhe praktike për ushqimin prej silikoni janë të përkryera për përdorim në mikrovalë. Produktet prej çeliku nuk janë të sigurta për përdorim në mikrovalë.

  Based on 0 reviews

  0.00 Overall
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Be the first to review “Mini Sous Chef (Hot Succulent)”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Category: 
  My Cart
  Wishlist
  Recently Viewed
  Categories

  Mini Sous Chef (Hot Succulent)

  8080,00 L

  Ask a Question