Ready Go! Bento (Pink Cloud)

8495,00 L

Bëhu gati të dalim! me mbajtësen GrowBento & çantën Mealtote.

Ky kombinim ka gjithçka ju nevojitet për vaktet dhe ushqime jashtë shtëpisë. Çanta Meal Totes me astarin e brendshëm izolues i mban ushqimet të ngrohta dhe të ftohta për një kohë më të gjatë, ndërsa mbajtësja GrowBento është ena më e dobishme që mban deri në 4 tasë të vegjël duke krijuar pafund konfigurime të!

 

Seti përfshin:

 • 1x enëmbajtëse GrowBento
 • 2x tasë të vegjël
 • 1x çantë Meal Tote

 

Arsyet pse e dashurojmë këtë set 

 • Mbajtësja GrowBento + tasët e vegjël janë enët më të dobishme dhe më praktike për ushqimet
 • Enëmbajtësja GrowBento mund të lahet në lavastovilje dhe tasët e vegjël mund të vendosen në frigorifer dhe në ngrirje
 • Çanta që mban ushqimet Meal Tote me izolim shërben për t’i mbajtur ushqimet si të ngrohta, ashtu edhe të ftohta sipas rastit
 • Çanta Meal Tote ka një zinxhir që kapet shumë lehtë dhe hapet gjerësisht deri në fund duke krijuar akses të lehtë.
 • Çanta  Meal Tote ka sipërfaqe rezistente ndaj ujit dhe është e lehtë për t’u pastruar duke e fshirë me një leckë

 

Materialet

 • Ena GrowBento /është bërë me çelik 304 dhe me shtresë boje
  Për të ruajtur më mirë shtresën e bojës, mbajeni larg objekteve të mprehta ose të forta; larje në vende delikate ose larje me dorë
 • Tasët e vegjël / 100% silikon i përshtatshëm për ushqime
 • Çanta Meal Tote / pëlhure Oxford në kombinim me shtresë të bërë nga poliuretani termoplastik (TPU)
 • Shtresa e brendshme izoluese

 

Përmasat

 • ena mbajtëse / 5.75 x 5.75 x 2.25(H)
 • tasi i vogël/ 2.5 x 2.5 x 2.25(H), vëllimi 4oz
 • çanta meal tote / 9.84″ x 8.66″ x 1″

 

Udhëzime përdorimi

Pastrimi:

Produktet Miniware mund të lahen në lavastovilje. Për shtimin e jetëgjatësisë së produktit, shmangi përdorimin e opsionit të tharjes me nxehtësi, nëse lavastovilja juaj e ka një të tillë. Rekomandojmë fshirjen me leckë pas larjes dhe me pas tharjen në ambient të hapur. Në rast larjeje me dorë, mund të përdorni një sfungjer të rregullt të butë pasi sipërfaqja e produktit mund të gërvishtet nga sfungjeri i ashpër. Nuk rekomandohet leshi i çelikut.

Mikrovala:

Sigurohuni të mbushni gotën/tasin etj. të paktën në sasinë prej 3/4 ose më shumë; vendosni nxehtësi normale ose më pak se normale dhe ngroheni jo më shumë se një minutë. Përdorimi i temperaturave më të larta dhe/ose për më gjatë se një minutë mund të shkaktojë dëmtim të përhershëm të produktit tuaj Miniware! Rekomandojmë futjen në mikrovalë të ushqimit në një enë tjetër përpara përdorimit të produkteve Miniware për të ushqyer fëmijët tuaj; kjo garanton edhe ftohjen e ushqimit dhe shmang djegien e gojës së fëmijës. Produktet tona të sigurta dhe praktike për ushqimin prej silikoni janë të përkryera për përdorim në mikrovalë. Produktet prej çeliku nuk janë të sigurta për përdorim në mikrovalë.

 •  Size Guide

  Size Guide

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   2XS 32 26 32
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

  •  Delivery & Return

   Delivery

   We ship to all 50 states, Washington DC. All orders are shipped with a UPS tracking number. Always free shipping for orders over US $200. During sale periods and promotions the delivery time may be longer than normal.

   Return

   Elessi will accept exchanges and returns of unworn and unwashed garments within 30 days of the date of purchase (14 days during the sales period), on presentation of the original till receipt at any store where the corresponding collection is available within the country of purchase. Your return will usually be processed within a week to a week and a half. We’ll send you a Return Notification email to notify you once the return has been completed. Please allow 1-3 business days for refunds to be received to the original form of payment once the return has been processed.

   Help

   Give us a shout if you have any other questions and/or concerns. Email: contact@mydomain.com Phone: +1 (23) 456 789
  •  Ask a Question
    ... people are viewing this right now

  Guaranteed Safe CheckoutTrust

  Bëhu gati të dalim! me mbajtësen GrowBento & çantën Mealtote.

  Ky kombinim ka gjithçka ju nevojitet për vaktet dhe ushqime jashtë shtëpisë. Çanta Meal Totes me astarin e brendshëm izolues i mban ushqimet të ngrohta dhe të ftohta për një kohë më të gjatë, ndërsa mbajtësja GrowBento është ena më e dobishme që mban deri në 4 tasë të vegjël duke krijuar pafund konfigurime të!

  Based on 0 reviews

  0.00 Overall
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Be the first to review “Ready Go! Bento (Pink Cloud)”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Category: 
  My Cart
  Wishlist
  Recently Viewed
  Categories

  Ready Go! Bento (Pink Cloud)

  8495,00 L

  Ask a Question