Sensory Baby Bowl(Almond Butter)

2600,00 L

Tasi sensorik për bebe (Sensory Baby Bowl)(Almond Butter)

Tasi sensorik për bebe i Miniware është i dizajnuar posaçërisht për t’i ndihmuar bebet dhe fëmijët e vegjël të zhvillojnë shqisat e prekjes, nuhatjes dhe shijes!

Shikimi

Modelet, format dhe hijet e përsëritura stimulojnë shikimin dhe promovojnë zhvillimin kognitiv.

Prekja

Teksturat e ndryshme, nga ato të mëdha dhe të buta në të holla dhe me vija, stimulojnë gishtat, pëllëmbën e dorës dhe gishtat, duke mbështetur zhvillimin motorik të hollë të fëmijës dhe i nxisin ato të eksplorojnë ndjesi të reja prekjeje.

Nuhatja

Kapaku mbyllet dhe e ruan ushqimin të freskët dhe aromatik, ndërsa dhe hapja me kënd zbulon aromën e ushqimit.

Shijimi

Fëmijët e vegjël inkurajohen të eksplorojnë si me gojë ashtu edhe me duar, ku çdo përbërës i tasit është një ndjesi e re për t’u zbuluar.

Dëgjimi

Me silikonin e butë, edhe bateristët e vegjël nuk do të arrinin të krijonin zhurma të forta – kjo veçori është bonus për prindërit :)

 •  Size Guide

  Size Guide

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   2XS 32 26 32
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

  •  Delivery & Return

   Delivery

   We ship to all 50 states, Washington DC. All orders are shipped with a UPS tracking number. Always free shipping for orders over US $200. During sale periods and promotions the delivery time may be longer than normal.

   Return

   Elessi will accept exchanges and returns of unworn and unwashed garments within 30 days of the date of purchase (14 days during the sales period), on presentation of the original till receipt at any store where the corresponding collection is available within the country of purchase. Your return will usually be processed within a week to a week and a half. We’ll send you a Return Notification email to notify you once the return has been completed. Please allow 1-3 business days for refunds to be received to the original form of payment once the return has been processed.

   Help

   Give us a shout if you have any other questions and/or concerns. Email: contact@mydomain.com Phone: +1 (23) 456 789
  •  Ask a Question
    ... people are viewing this right now

  Guaranteed Safe CheckoutTrust

  Seti përfshin:

  • 1 x tas silikoni me gominën e integruar në të
  • 1 x kapak silikoni që mund të përdoret edhe si pjatë


  Arsyet pse e dashurojmë këtë set

  • Me kapakun e silikonit ka më pak rrëmujë dhe ruajtja e ushqimeve bëhet më e lehtë
  • Mund të lahet në lavastovilje


  Materiali

  • 100% silikon i miratuar


  Përmasat e produktit (cm) / Pesha/ Vëllimi

  • Tasi – : 145 L: 125 D: 90 (mm) Pesha: 0.328 kg

  Pastrimi:

  Produktet Miniware mund të lahen në lavastovilje. Për shtimin e jetëgjatësisë së produktit, shmangi përdorimin e opsionit të tharjes me nxehtësi, nëse lavastovilja juaj e ka një të tillë. Rekomandojmë fshirjen me leckë pas larjes dhe me pas tharjen në ambient të hapur. Në rast larjeje me dorë, mund të përdorni një sfungjer të rregullt të butë pasi sipërfaqja e produktit mund të gërvishtet nga sfungjeri i ashpër. Nuk rekomandohet leshi i çelikut.

  Mikrovala:

  Sigurohuni të mbushni gotën/tasin etj. të paktën në sasinë prej 3/4 ose më shumë; vendosni nxehtësi normale ose më pak se normale dhe ngroheni jo më shumë se një minutë. Përdorimi i temperaturave më të larta dhe/ose për më gjatë se një minutë mund të shkaktojë dëmtim të përhershëm të produktit tuaj Miniware! Rekomandojmë futjen në mikrovalë të ushqimit në një enë tjetër përpara përdorimit të produkteve Miniware për të ushqyer fëmijët tuaj; kjo garanton edhe ftohjen e ushqimit dhe shmang djegien e gojës së fëmijës. Produktet tona me silikon të klasës ushimore të sigurta për ushqimin janë të përkryera për përdorim në mikrovalë. Produktet prej çeliku nuk janë të sigurta për përdorim në mikrovalë

  Based on 0 reviews

  0.00 Overall
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Be the first to review “Sensory Baby Bowl(Almond Butter)”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Category: 
  My Cart
  Wishlist
  Recently Viewed
  Categories

  Sensory Baby Bowl(Almond Butter)

  2600,00 L

  Ask a Question