Sili Mini Go (Golden Boost)

5840,00 L

Seti i plotë i ngrënies që lehtëson vaktet e ushqyerjes në ambiente të jashtme për prindërit dhe për bebushat! Ky set silikoni ka gjithçka që u nevojitet bebave për të shijuar vaktet e tyre jashtë shtëpisë – një pjatë që fiksohet duke u ngjitur dhe një gushore, e cila mbyllet dhe fiksohet për t’u ruajtur, ndërsa lugët 2n1 përshtatet me aftësitë e fëmijës suaj.

 •  Size Guide

  Size Guide

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   2XS 32 26 32
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

   Size Chest Waist Hips
   XS 34 28 34
   S 36 30 36
   M 38 32 38
   L 40 34 40
   XL 42 36 42
   2XL 44 38 44

   All measurements are in INCHES

   and may vary a half inch in either direction.

  •  Delivery & Return

   Delivery

   We ship to all 50 states, Washington DC. All orders are shipped with a UPS tracking number. Always free shipping for orders over US $200. During sale periods and promotions the delivery time may be longer than normal.

   Return

   Elessi will accept exchanges and returns of unworn and unwashed garments within 30 days of the date of purchase (14 days during the sales period), on presentation of the original till receipt at any store where the corresponding collection is available within the country of purchase. Your return will usually be processed within a week to a week and a half. We’ll send you a Return Notification email to notify you once the return has been completed. Please allow 1-3 business days for refunds to be received to the original form of payment once the return has been processed.

   Help

   Give us a shout if you have any other questions and/or concerns. Email: contact@mydomain.com Phone: +1 (23) 456 789
  •  Ask a Question
    ... people are viewing this right now

  Guaranteed Safe CheckoutTrust

  Seti i plotë i ngrënies që lehtëson vaktet e ushqyerjes në ambiente të jashtme për prindërit dhe për bebushat! Ky set silikoni ka gjithçka që u nevojitet bebave për të shijuar vaktet e tyre jashtë shtëpisë – një pjatë që fiksohet duke u ngjitur dhe një gushore, e cila mbyllet dhe fiksohet për t’u ruajtur, ndërsa lugët 2n1 përshtatet me aftësitë e fëmijës suaj.


  Ky produkt përfshin

  • 1x kuti ushqimi që paloset
  • 1x set luge Pre2Pro
  • 1x gushore silikoni


  Arsyet pse e dashurojmë këtë set

  • Kutia e ushqimit me palosje është e përkryer për ushqimet që merren me vete! Nga forma e palosur e kompaktuar hapet në përmasa të plota
  • Pre2Pro vjen me 2 kokë luge të ndryshueshme me njëra-tjetrën që përdoret për ushqime si pure ashtu edhe për ushqime të forta.
  • Gushorja e silikonit mblidhet duke e rrotulluar dhe paloset që të zhvendoset me lehtësi, duke e ruajtur pastrimin për më vonë
  • Materiale të sigurta për tokën dhe familjen, të biodegradueshme, praktike dhe të sigurta për  ushqimet

   

  Materialet

  • kutia me palosje, kokat e lugës, gushorja e silikonit/silikon i përshtatshëm për ushqime
  • doreza e pre2pro / material me bazë bimore, i biodegradueshëm dhe PLA pa naftë

   

  Përmasat

  • kutia e ushqimit me palosje – e hapur / 8.3 x 6 x 1.2, e mbyllur/ 6 x 4 x 1.2
  • gushorja e silikonit – E hapur / 10 x 8 x 2, e mbyllur / 3.5 x 8 x 1.5

   

  Udhëzime përdorimi

  Pastrimi:

  Produktet Miniware mund të lahen në lavastovilje. Për shtimin e jetëgjatësisë së produktit, shmangi përdorimin e opsionit të tharjes me nxehtësi, nëse lavastovilja juaj e ka një të tillë. Rekomandojmë fshirjen me leckë pas larjes dhe me pas tharjen në ambient të hapur. Në rast larjeje me dorë, mund të përdorni një sfungjer të rregullt të butë pasi sipërfaqja e produktit mund të gërvishtet nga sfungjeri i ashpër. Nuk rekomandohet leshi i çelikut.

  Mikrovala:

  Sigurohuni të mbushni gotën/tasin etj. të paktën në sasinë prej 3/4 ose më shumë; vendosni nxehtësi normale ose më pak se normale dhe ngroheni jo më shumë se një minutë. Përdorimi i temperaturave më të larta dhe/ose për më gjatë se një minutë mund të shkaktojë dëmtim të përhershëm të produktit tuaj Miniware! Rekomandojmë futjen në mikrovalë të ushqimit në një enë tjetër përpara përdorimit të produkteve Miniware për të ushqyer fëmijët tuaj; kjo garanton edhe ftohjen e ushqimit dhe shmang djegien e gojës së fëmijës. Produktet tona të sigurta dhe praktike për ushqimin prej silikoni janë të përkryera për përdorim në mikrovalë. Produktet prej çeliku nuk janë të sigurta për përdorim në mikrovalë.

  Based on 0 reviews

  0.00 Overall
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Be the first to review “Sili Mini Go (Golden Boost)”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Category: 
  My Cart
  Wishlist
  Recently Viewed
  Categories

  Sili Mini Go (Golden Boost)

  5840,00 L

  Ask a Question